Yedek Parça

Yedek Parça

        Makinelerimizde kullanılan parçalar, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonrasında geliştirilmiş, farklı mesleki disiplinlere sahip birçok testi geçerek tasarlanmaktadır. Makinelerimizin uzun süre sorunsuz çalışmasının altında bu sır yatmaktadır. Yedek parça imalatında, tek parametre şekil değildir. Doğru Tasarımın yanında malzeme kalitesi, malzeme cinsi ve yapılan operasyonların tamamı, parçanın kalitesini belirlemektedir.

        Bu nedenle, ihtiyaç olduğunda Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için, her yedek parça, Ergin standartlarında üretimi yapılır ve teslim edilir. Ergin Markalı yedek parçalar, Makinelerimizin uzun süreli çalışmasının garantisidir.

        Yedek parça temini, 1-7 gün üretim ile nakliye süresini kapsamaktadır.

Periyodik Bakım Anlaşmaları

        Makinelerimiz 7/24 çalışacak şekilde dizayn edilmektedir. Bu şartlarda verim düşmeden aynı hız ve kalitede üretim yapabilmek, zamanında periyodik bakımlarının yapılmasına bağlıdır.  Farklı sebeplerle bu Periyotların aksaması durumunda, Makinelerde büyük arızalara ve beklenmedik zaman kayıplarına neden olabilmektedir.

        Ergin olarak, zamanı geldiğinde Makinelerimizin Periyodik Bakımları, direk olarak Makine İmalat ve Montajını yapan deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bakımlar belirlenen süre içerisinde bitirilerek, makineler çalışır durumda  teslim edilir.

        Periyodik Bakım anlaşmaları, Makinelerimizin uzun ömürlü olması, verimli ve uzun süreli çalışmasının garantisidir. Ergin Periyodik Bakım Anlaşmaları her yıl yenilenmektedir. Bakım periyotlarımız, 3, 6, 9 ve 12 aydır.

Periyodik Bakım Anlaşmaları

Arıza Müdahele

Arıza Müdahele

        Makinelerimiz 7/24 çalışabilecek zorlu şartlara uygun üretildiğinden, arıza yapma olasılıkları oldukça düşüktür. Fakat, farklı sebeplerle oluşabilecek arızalarda da, 7/24 Teknik Destek Ekibimizle Müşterilerimizin hizmetindeyiz.

        Bu nedenle, ihtiyaç olduğunda arıza müdahalelerimizde 2 farklı yöntem uygularız.

        1. Müşterilerimizin verdiği yetki doğrultusunda, Teknik Ekibimizle Makinelerimize online olarak uzaktan bağlantı kurar, çalışmasını denetler ve Arızayı tespit ederiz. Arıza sebebini bulduktan sonra, yetkili personeli yönlendirerek arızanın giderilmesini hızlandırırız. Makinenin çalıştığından emin olduktan sonra online bağlantımızı keseriz.

        2. Yerinde arıza müdahalesi yaparız. İşletmenin konumu ve Teknik Ekibimizin yoğunluğuna göre, en erken aynı gün içinde, en geç 2 gün içinde Yerinde Müdahale ederiz. Arızanın giderilmesinin ardından, Makinenin çalıştığından emin olduktan sonra, Makine, yetkilisine teslim edilerek süreç tamamlanmış olur.

        Deneyimli, Ergin Teknik Ekibi sayesinde, bize ihtiyaç duyduğunuz en zor anlarda yanınızdayız...